26 березня в м. Суми відбувся обласний конкурс серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання художніх відділень на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського.

Вже стало доброю традицією, що учні класу образотворчого мистецтва викладача Красновид Віти Вікторівни Воронізької дитячої музичної школи відділу культури Шосткинської РДА є постійними учасниками цього конкурсу у різних номінаціях. Це показник роботи викладача та старань і вмінь учнів. І неодноразово наші учні повертаються з перемогою. Адже щоб потрапити на конкурс, в школі проводиться відбірковий тур. І боротися за перемогу їдуть найкращі.

Гапеєва Надія – лауреат ІІІ премії у номінації "Рисунок", Грибачова Вікторія - лауреат ІІІ премії у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"

Захарова Юлія, Рязанцева Ніна, Косік Анна, Овсієнко Аліна, Осьмачко Віталіна, Шатілова Наталія отримали дипломи учасників.

Конкурс – це не лише боротьба за перемогу на мистецькій ниві, а й спілкування, розвиток і великий обмін досвідом.

Вітаємо з черговою вагомою ПЕРЕМОГОЮ!

Висловлюємо щиру вдячність в організації поїздки начальнику відділу культури Шосткинської РДА Антоневич Ігорю Івановичу та селищному голові  Ястребову Валерію Юхимовичу.

Бажаємо нових успіхів та високих творчих досягнень!!!