Четвертого квітня на центральній площі міста відбувся святковий захід, присвячений зустрічі військовослужбовців 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади сухопутних військ Збройних Сил України, які 27 березня повернулись із зони проведення антитерористичної операції до місця їх постійної дислокації в смт Вороніж.

Батальйон виконував бойове завдання у складі оперативного угруповання «Луганськ» у Луганській області, Попаснянському районі. Шість населених пунктів було у зоні їхньої відповідальності. Близько 400 військових напротязі 9 місяців виконували свій службовий обов’язок, 6 з них вже ніколи не повернуться додому. Всі присутні вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.

Перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець, селищний голова Валерій Ястребов, голова Кролевецької міської ОТГ Олег Кучерявий, міський голова Микола Нога та військове командування висловили слова вдячності чоловікам і жінкам, які захищають мирне життя мешканців нашої країни; зауваживши, що саме завдяки їхній сміливості та небайдужості ми з Вами маємо мирне небо над головами, спокійно живемо в наших теплих домівках та виховуємо дітей.

Найсміливішим воїнам були вручені нагороди, подяки та подарунки.

Командир 13 окремого мотопіхотного батальйону, підполковник Віталій Гуляєв, в свою чергу, вручив подяки тим, хто допомагає та підтримує їх батальйон. Серед тих, кому небайдужа доля цих воїнів є і наш селищний голова Валерій Ястребов.