Цілодобово за телефонним номером 610-069 та на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду громадяни можуть повідомити про можливі факти вчинення правопорушень, віднесених до підслідності СБУ, зокрема, сепаратистську, терористичну, диверсійну діяльність, шпигунство, контрабанду, а також про корупційні прояви.

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде ретельно перевірена.

Також мешканці регіону можуть звернутися до Управління СБУ в Сумській області особисто.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Управління СБУ в Сумській області

Начальник Управління Косинський Владислав Володимирович Четвер з 15-00 до 18-00
Перший заступник начальника Управління Захарченко Юрій Миколайович Вівторок з 14-00 до 18-00
Заступник начальника Управління Байдак Юрій Григорович Понеділок з 14-00 до 18-00
Заступник начальника Управління Швайка Микола Миколайович Середа з 14-00 до 18-00

В інші години доби, вихідні та святкові дні прийом громадян здійснює черговий Управління.

Прес-група УСБУ в Сумській області