14 квітня 2018 року в спортивному залі Воронізької ЗОШ ім. П. О. Куліша пройшов 21 традиційний турнір з волейболу серед чоловічих команд на кубок ветерана спортивного руху району Єськова Б. І. В ньому взяли участь команди з смт Вороніж, с. Ковтунове, м. Дружба, м. Шостка, с. Богданівка та учні Воронізької ЗОШ.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся селищний голова Ястребов В.Ю. та депутат Воронізької селищної ради Харченко В.М. Вони привітали учасників змагань зі святом і побажали їм успіхів у житті та спорті.

Щодо самих змагань, то вони проходили на досить високому спортивному рівні. Команди показали високу майстерність та бойову гру. У більшості ігор доводилося грати третю партію для того аби визначити переможця. У фіналі в напруженій грі волейболісти с. Ковтунове з рахунком 2:1 перемогли команду смт Вороніж, третє місце посіли спортсмени з м. Дружба.

Команда – переможниця отримала перехідний кубок, грамоту та грошову винагороду, призери – грамоти та грошові винагороди.

Кращим гравцем турніру було визнано – Помазана Олександра (смт Вороніж).

Змагання пройшли за спонсорської підтримки депутата Шосткинської районної ради Вакуленко І.В та ПСП «Придеснянське» (директор Довбиш Д.Ф.)