Традиційно, вже котрий рік поспіль, в квітні місяці на території Воронізької селищної ради мешканці селища та сіл збираються для того, щоб прибрати території кладовищ.

В цьому році прибирати кладовища прийшло чимало людей. Було вивезено дуже багато сміття, сухого листя, старих вінків. Люди випилювали аварійні та сухі дерева, розчищали захаращені місця.

За територією кожного кладовища був закріплений працівник Воронізької селищної ради, який організовував роботу людей. Варто зазначити, що на кладовищах в цей день був зроблений великий обсяг роботи стосовно наведення порядку.

Хотілось би звернутись до мешканців селища та сіл з проханням долучатись до подібних акцій та не викидати сміття на кладовищах, адже ми приходимо сюди для того, щоб вшанувати пам'ять наших близьких.