З 07 по 21 квітня 2018 року відбулись відкриті міські змагання з волейболу серед чоловічих команд в м. Кролевець.

У змаганнях брали участь команди: с. Мутин (Кролевецький р-н.), ВК «Шанхай» м. Кролевець, ВК «Червоний апельсин» м. Кролевець, ВК «Спорт для всіх» м. Кролевець, м. Короп (Чернігівська обл.) та команда з смт Вороніж Шосткинського району.

Попередній раунд змагань проводився у підгрупах за коловою системою і визначив дві кращі команди у групі, які потім у полуфіналах, визначали фіналістів чемпіонату.

У групі А кращою виявилась команда «Шанхай» та команда з смт Вороніж, у групі Б - волейболісти з м. Короп та ВК «Червоний апельсин».

Полуфінальні зустрічі: «Шанхай» – «Короп» 2:0 та «Вороніж» – «Червоний апельсин» 2:0 проходили у досить напруженій боротьбі. І все ж кращими виявилися спортсмени з смт Вороніж та ВК «Шанхай».

У фінальній грі обидві команди продемонстрували дуже видовищну і захоплюючу гру, яка до останнього розіграшу м’яча тримала у напрузі як вболівальників, так і самих спортсменів.

У групових змаганнях хлопці з смт Вороніж зазнали поразки від ВК «Шанхай», а тому прагнули реваншу. Програвши знову першу партію, вони зуміли згуртуватися і вирвали перемогу у другій. Все вирішувала заключна гра. І саме завдяки зібраності та жаги до перемоги, вона завершилась на користь команди з смт Вороніж.

Третє місце виборола команда «Червоний апельсин», яка обіграла ВК «Короп» 2:0.

Команда «Вороніж» за зайняте перше місце була нагороджена Кубком та медалями, команди призери - медалями.

Кращим гравцем турніру став Сергієнко Артем (смт Вороніж).