image00128-29 квітня 2018 року в Києві, в оздоровчому центрі "Лідер" (Пуща-Водиця), відбувся IX-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, метою якого є виявлення і збереження кращих зразків фольклорно – етнографічного мистецтва, розвиток та пропаганда народних традицій хореографії, активізація пошукової роботи фольклорних експедицій та підтримка самобутніх носіїв фольклорної спадщини, презентація Приірпіння, як культурного Центру передмістя Києва.

Голова журі - фольклорист, Заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв, засновник та художній керівник фольклорного гурту « Кралиця» - Синельников Іван Григорович, м. Київ.

Шосткинський район на фестивалі представляв вокальний колектив «Яворина». Колектив виконав три твори: «Сторона моя ти рідна», «Дівоча» і «Козацька пісня».

Журі відзначили виступ колективу «Яворина», який посів друге місце.

Вітаємо переможців!