Співробітники Служби безпеки України попередили у Сумах постачання наркотичних речовин особам, які утримуються в обласному слідчому ізоляторі.

Правоохоронці встановили, що молодший інспектор-кінолог одного з відділів СІЗО планував за грошову винагороду передати зацікавленим особам наркотики та інші заборонені предмети.

Оперативники спецслужби затримали зловмисника на території режимного об’єкта під час спроби передати вищевказаним особам канабіс, опій ацетильований, метадон, а також мобільні телефони та стартові пакети мобільних операторів.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно зі співробітниками Державної кримінально-виконавчої служби під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-група УСБУ в Сумській області