Офіційна частина святкування Дня перемоги розпочалась біля меморіального комплексу о 10-00 годині ранку.

Відзначити даний захід зібрались мешканці та гості нашого селища.

Вже стало гарною традицією запрошувати на свята, які відзначаються у смт Вороніж військовослужбовців 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади сухопутних військ Збройних Сил України. В цей день воїни, які дислокуються на території селища, завітали на свято, щоб поздоровити ветеранів Другої світової війни.

З привітальними словами до всіх присутніх звернулись: селищний голова Валерій Ястребов, перший заступник Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець, депутат Воронізької селищної ради, вчитель Воронізького НВК Володимир Харченко.

Як і кожного року, 9 Травня люди дарували квіти ветеранам; які, в свою чергу, ділились спогадами про війну.

Школярі розповідали вірші, жіночки вокального ансамблю "Яворина" (музичний керівник Микола Єресь) співали пісень. Вихованці хореографічних колективів «Дарунок» та "Барвінок" (керівник Лариса Бонько) продемонстрували глядачам танець, від якого у присутніх виступили сльози на очах.

Селищний голова, представники організацій та підприємств селища поклали корзини з квітами до підніжжя пам’ятника воїнам.

Також була направлена делегації з учнів та працівників Воронізької селищної ради, які вшанували пам'ять загиблих земляків на нікольському кладовищі та біля пам’ятного знаку загиблим вчителям по вул. Миколи Терещенка.