ОБЕРЕЖНО! АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА!

Амброзія полинолиста – один з небезпечних карантинних бур’янів, який може викликати у багатьох людей сильну алергію. Пилок квітки амброзії, потрапляючи в очі, ніс, бронхи, викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла; різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів призводить до приступів бронхіальної астми.

Амброзія полинолиста – це небезпечний бур'ян, який засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, городи, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи і прилеглі землі, береги річок та ставків.
    Методи боротьби з амброзією полинолистою:

-багаторазове низьке скошування амброзії у період бутонізації перед цвітінням;

-виривання амброзії з корінням та знищення їх шляхом спалювання у спеціально визначених місцях.

Правилами з благоустрою населених пунктів Воронізької селищної ради, які затверджені рішенням від 21.05.2010 року, визначені обов’язки суб’єктів господарювання на земельних ділянках, наданих їм на праві власності чи користування, виконання регулярного косіння, прибирання та утримання території в належному санітарному стані.

Звертаємося до мешканців селища не зволікати, якщо бачите на подвір'ї чи на вулиці біля двору небезпечну рослину та вживати заходи щодо боротьби з амброзією, не допускати її розповсюдження на території селища.