Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей в приміщенні комунальної установи «Шосткинського районного реабілітаційного центру змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів Шосткинської районної ради Сумської області» відбувся святковий захід.

Вихованці закладу продемонстрували гостям свята дуже цікаву виставу, після якої з дітлахами була проведена розважальна вікторина.

Поздоровити дітей зі святом до закладу завітали голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, працівники Воронізької селищної ради, учасниці жіночого клубу «Відрада». Всі вони привітали дітей з наступаючим святом та подарували їм солодкі подарунки.

Наприкінці заходу керівник закладу Любов Самойленко подякували дітям за виступ та запросила їх до святкового столу.