1 червня на сценічному майданчику по вул. М. Терещенка відбулось святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Селищний голова Валерій Ястребов та начальник відділу культури Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Антоневич привітали всіх діточок зі святом, побажавши їм міцного здоров’я та здійснення всіх заповітних мрій.

Учням та колективам, які приймають участь у творчому житті селища були вручені подяки.

Жіночки клубу «Відрада» пригощали бажаючих смаколиками, які вони готували власноруч.

В концертній програмі, яка тривала близько двох годин, приймали участь талановиті дітлахи зі всього Шосткинського району. Малеча вражала гостей свята своїми вокальними та хореграфічними здібностями. Варто зазначити, що в більшій частині концертних номерів брали участь зовсім маленькі та вже такі талановиті діти.

Дуже багато людей в цьому році завітали на свято.

Для маленьких гостей даного заходу працювали атракціони.

Головною родзинкою фестивалю було представлення військовими своєї техніки. Дітлахи і збирали та розбили зброю, і фотографувались біля техніки, і розпитували військових про ті та інші види транспорту, які використовуються ними в зоні проведення операції об’єднаних сил.