31 травня в приміщенні Воронізької дитячої музичної школи відбулась творча зустріч з Валентиною Гречко.

Валентина Гречко – уродженка нашого селища, член – кореспондент Міжнародної академії культури, безпеки, екології і здоров’я, лауреат Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна», автор декількох книг.

Вірші Валентини Василівни, присвячені неньці Україні, рідному краю, коханню, чуйним та талановитим людям, патріотам своєї країни, зачитувала не тільки вона, а й члени жіночого клубу «Відрада» Лисоконь Валентина Олександрівна та Чайка Ольга Іванівна.

На презентації були присутні учні, педагогічний колектив школи, учасники художньої самодіяльності, друзі та родичі поетеси, працівники селищної ради.

Захід, організований керівником жіночого клубу «Відрада» Ніною Поляковою, залишив у кожного з присутніх дуже приємні враження, святковий настрій та душевне тепло.

Ми пишаємось своїми земляками – людьми, які прославляють рідний край і залишають по собі вагомий слід.