Традиційно, наприкінці першого літнього місяця, біля шкільного подвір’я на урочисту церемонію вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша збираються мешканці та гості нашого селища.

Поріг рідної школи в цьому році переступають 33 учні - гордість та краса закладу.

Директор школи Кихней Надія Іванівна звернулась до вчорашніх школярів з теплими та щирими словами, побажала їм успіхів і натхнення у подальшому житті.

Багатьом учням разом з атестатом були вручені і подяки за високі досягнення, як у навчанні, так і у спортивному житті школи.

Селищний голова Ястребов Валерій Юхимович також привітав випускників з таким дуже відповідальним днем у житті кожного з них, наголосивши на тому, що від їхнього правильного вибору на даному етапі залежить багато чого в майбутньому.

Випускники 2018 року отримали дуже багато поздоровлень. Їх вітали: хореографічний колектив «Дарунок», Анна Кем та Ярина Шкуро, батьки та хрещені батьки, вчителі, директор районного будинку культури Невдах Віктор Васильович.

Одинадцятикласники не залишились осторонь привітань та щиро подякували батькам та вчителям за підтримку, любов та розуміння.

Цікавим для присутніх та для самих випускників було проведення лотереї «Щасливий атестат», переможницею якої стала Анна Косік.

Дуже зворушливим був фінал святкового вечора. Випускники, які закружляли у прощальному вальсі не залишили байдужими жодного з глядачів. Майже у всіх присутніх на очах були сльози: у батьків, бо вони не вірили, що їхні діти вже подорослішали; дехто згадував свій шкільний вальс, а дехто представляв на місці одинадцятикласників своїх діточок, які незабаром також покинуть рідну школу.