21 червня 2018 року Державним закладом післядипломної освіти "Сумським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій" було проведено тренінг на тему "Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції".

Для теоретичного та практичного навчання службовців у м. Суми були запрошені заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, адвокат Волобуєва Валентина Григорівна та голова Центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Мальцев Дмитро Сергійович.

Під час тренінгу проходило обговорення сучасного стану та проблемних питань запобігання та протидії корупції в Україні, практичних аспектів застосування Закону України "Про запобігання корупції"; вивчалась кримінальна відповідальність за корупційні злочини.

Після підбиття підсумків та анкетування учасників тренінгу їм були вручені сертифікати щодо підвищення кваліфікації.

З Шосткинського району участь у тренінгу приймала спеціаліст з розвитку території та інформації Воронізької селищної ради Рожок Олена Миколаївна.