Воронізька селищна рада розпочала процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо можливості включення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,0070 га, біля магазину «СМАК», за адресою смт Вороніж, вул. Колеснікова, 7, до переліку земельних ділянок, право оренди яких буде виставлено на земельні торги (аукціон).

Громадське обговорення триватиме протягом 30-ти календарних днів з моменту розміщення оголошення.

Пропозиції та зауваження щодо даного питання приймаються Воронізькою селищною радою за адресою: 41140 Сумська область Шосткинський район смт Вороніж вул. Київська,4 або на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .