Сьогодні біля сценічного майданчика по вул. М. Терещенка відбулась приємна подія - за сприяння народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка районна медицина отримала три нових, сучасно обладнаних медичні автомобілі.

Це вагома підтримка нашим лікарям, що дозволить швидше та якісніше надавати медичну допомогу тим, хто її потребуватиме.

Новий транспорт буде обслуговувати мешканців Воронізької, Клишківської та Чапліївської територіальних громад.

Ключі від новеньних авто Renault Duster були вручені головному лікарю та завідувачам амбулаторій Пурис Ользі Олександрівні, Потоцькому Віктору Дмитровичу та Пластун Тетяні Василівні. Після цього машини були освячені настоятелем Михайлівського храму.

Девізом сьогоднішнього заходу були слова народного депутата України: "Своєчасна допомога рятує життя".

Ігор Федорович в своїй промові пообіцяв і надалі допомогати мешканцям Шосткинського району. Наразі, мова йдеться, про ремонт дороги Вороніж - Клишки та Клишки - Чапліївка.