Сьогодні біля шкільного подвір'я відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 199-річниці від дня народження нашого видатного земляка Пантелеймона Олександровича Куліша.

Увесь його життєвий шлях - то подвижницька діяльність в ім'я духовного поступу українського народу, невтомний пошук правди-істини, розбудова національної культури на терені красного письменства і літературної критики.

З привітальним словом до присутніх звернулись селищний голова Валерій Ястребов, голова Шосткинської районної державної адміністрації та районної ради Віктор Ждаміров та Віктор Долиняк, член жіночого клубу "Відрада" Валентина Лисоконь та поетеса Валентина Гречко.

Музичними композиціями та віршами радували гостей свята школярі та творчі колективи нашого селища.

До пам'ятного знаку на території школи та по вулиці П. О. Куліша були покладені квіти.

Після проведеного заходу присутні були запрошені до центральної районної бібліотеки, де нещодавно була відкрита кімната, в якій зібрані книги, статті про життєвий та творчий шлях нашого земляка.