124 серпня 2018 року на спортивному майданчику Воронізької ЗОШ І- ІІІ ст. ім. П.О. Куліша пройшов 20 традиційний турнір з футзалу серед чоловічих команд на кубок ветерана спортивного руху району Єськова Б.І.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся спеціаліст у справах сімї, молоді та спорту Самбур С. В., депутат Воронізької селищної ради Харченко В.М. та син Б.І. Єськова – Єськов В.Б. Вони привітали учасників змагань з Днем незалежності та побажали успіхів у житті та спорті.

Щодо самих змагань, то вони проходили на досить високому спортивному рівні.

Команди показали високу майстерність та бойову гру. Перше місце виборола команда «Десна» с. Собич, ІІ місце – ФК «Вороніж», ІІІ – «Онікс» с. Клишки.

Команда – переможниця отримала перехідний кубок, грамоту та грошову винагороду, призери – грамоти й грошові винагороди. Кращим гравцем турніру було визнано – Закотія Андрія (с. Собич).