8 вересня на центральному майдані зібрались мешканці та гості, для того щоб відсвяткувати 841-у річницю нашого славетного селища.

Розпочалось святкування зі спортивних змагань на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

О 15:00 на головній сцені смт Вороніж розпочалась офіційна частина заходу.

Поздоровити всіх присутніх зі святом завітали: селищний голова Валерій Ястребов, Народний депутат України Ігор Молоток, його помічник Альона Шульга, перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець та голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк.

Керівниками підприємств та організацій, які здійснюють свою діяльність на території селища були визначені кращі працівники, яким селищний голова вручив подяки та квіти.

За вагомий внесок у розвиток селища подяками Шосткинської районної державної адміністрації та Шосткинської районної ради також були відзначені мешканці нашого селища.

Самим старшим громадянам подарували святкові торти, це: Катерина Пономаренко (98 років) та Іван Лупиха (93 роки).

Наймолодшим мешканцем смт Вороніж стала Злата Вакула, її батькам вручили подарунок від селищної ради.

В святковому концерті, який розпочався після офіційної частини, приймали участь кращі творчі колективи нашого селища: зразковий хореографічний колектив «Дарунок», зразковий фольклорний колектив «Проліски», вокальні колективи «Яворина», «Вербиченька», «Калинонька», солісти РБК, музичної школи та селища.

Народний вокальний ансамбль «Вербиченька» завітав до нас на свято із сусіднього Кролевецького району. Учасники ансамблю як завжди привезли із собою теплі та душевні пісні. Валерій Ястребов привітав жіночок і вручив їм подяку та подарунки.

На протязі дня всі бажаючі могли ознайомитись з роботами, які були представлені на виставках народними майстрами та умільцями.

Дітлахи могли пострибати на батутах, спуститись з величезних надувних гірок, поїздити верхи на коні та поласувати солодкою ватою.

Пригощали гостей свята члени жіночого клубу «Відрада».

Всі солісти та колективи, які приймали участь у проведенні заходу були відзначені подяками.

Дітлахам, які займаються в музичній школі, районному будинку культури, відвідують різноманітні гуртки також було вручено солодкі подарунки.

Довгоочікуваним для гостей свята був концерт нашого земляка Юрія Корнієнка. Він поздоровив всіх з днем народження селища та порадував всіх присутніх своєю творчістю. Сподобався гостям свята і виступ соліста Дніпровського театру Олександра Форкушака.

Не залишили нікого байдужими й номери колективів «Реверанс» та «Сузір’я» з м. Шостка.

Селищний голова особисто подякував їм за участь у концерті та вручив подяки.

Слід зазначити, що окрасою цьогорічного свята стала композиція «Я люблю Вороніж», яку працівники Воронізької селищної ради виготовили власноруч. Майже всі, хто завітав на День селища виявили бажання сфотографуватись біля красивої та яскравої композиції.

Закінчилось свято дискотекою. Всі залишились дуже задоволеними.