big e zzAe 3 123 та 24 серпня ми відзначаємо два великих державних свята – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан стали барвами української державності. Синьо-жовтий стяг є символом української незалежності та національного єднання.

Наша нація, пройшовши складні випробування, змогла створити свою незалежну державу. І зараз ми вже відзначаємо 27-річницю незалежності України.

Тож, наше спільне завдання – і надалі відстоювати суверенність нашої держави, зберігати її традиції, примножувати блага.

Нехай синьо-жовтий стяг завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших починаннях на благо рідної землі!

Від усього серця бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, єднання заради мирного неба над Україною!

Слава Україні!