На території Воронізької селищної ради на базі 13 окремого мотопіхотного батальйону були проведені навчання з територіальної оборони, які розпочались 28 вересня та тривали протягом 10 днів.

Основними напрямками і завданнями даних навчань були:
- посилення охорони державного кордону,
- боротьба з ворожими диверсійно-розвідувальними групами,
- організація охорони важливих стратегічних об’єктів.

На навчальні збори були мобілізовані мешканці Середино-Будського, Кролевецького та Шосткинського районів.

З нашого району було мобілізовано 44 чоловіки. Зокрема з смт Вороніж участь у військових навчаннях приймали 15 осіб. Це - депутати та члени виконавчого комітету Воронізької селищної ради: Веселовський Віталій, Попченко Олександр, Пискун Віктор та Самбур Сергій; мешканці нашого селища - Кролевецький Віктор, Савченко Олександр, Евтушенко Валерій, Трясін Євген, Бардаков Денис, Милко Валерій, Горовий Сергій, Левченко Андрій, Череповський Дмитро, Бонько Юрій.

На посаді заступника командира батальйону приймав участь наш селищний голова Валерій Ястребов.

Заняття з бійцями проводили досвідчені та кваліфіковані інструктори, які мають бойовий досвід, набутий ними в ході проведення АТО та ООС.

7 жовтня були підведені підсумки військовим зборам. Весь особовий склад, який приймав участь у проведенні тактичних навчань зі 153 окремим батальйоном територіальної оборони «Козацька воля – 2018» був відзначений грамотами за старанність, розумну ініціативу, вагомий особистий внесок у справу підвищення обороноздатності держави, а також за сумлінне виконання службових обов’язків.

10а

10б