13 жовтня 2018 року спортсмени Шосткинського району закрили футбольний сезон під час проведення районного Кубку з міні-футболу, присвяченого Дню Захисника Вітчизни та Дню Українського козацтва.

У спорткомплексі «Імпульс» м. Шостка зібралися команди з сіл Богданівка, Ображіївка, Чапліївка та селища Вороніж.

Команди грали по коловій системі. Результати ігор воронізьких спортсменів: ФК «Вороніж» - ФК «Старт» с. Богданівка 2 : 0, ФК «Вороніж» - ФК «Чайка» с.Чапліївка 1:0.

За результатами ігор визначені фіналісти – ФК «Колос» с.Ображіївка та ФК «Вороніж». Ображіївські футболісти з рахунком 5:1 вибороли перемогу. Чапліївські спортсмени за кількістю набраних очок отримали «бронзу».

Команда-переможець та призери нагороджені кубком, медалями та грамотами.

Також грамотою та призом відзначений кращий нападаючий змагань – Гарбуз Максим ( ФК «Вороніж»).