23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулися святкові заходи з нагоди 27 –ї річниці Незалежності України.

На свято були запрошені керівники підприємств і організацій району, посадовці районної ради та райдержадміністрації, представники територіальних громад, депутати районної ради.

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, заступник міського голови Ніна Сиваєва.

Саме в цей святковий день вже стало традицією відзначати кращі трудові колективи та передових працівників Шосткинщини, занесених на районну Дошку пошани.

Відповідно до розпорядження голови Шосткинської районної ради та голови Шосткинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, досягнення кращих показників у роботі, особистий внесок у справу соціально-економічного, культурного розвитку району на районну Дошку пошани занесений трудовий колектив: Жіночий вокальний колектив «Яворина» Шосткинського районного будинку культури (керівник Єресь Микола Васильович). В числі передових працівників сільськогосподарського та промислового виробництва і соціальної сфери, занесених на районну Дошку пошани: Воронець Анна Олександрівна – керівник гуртка декоративно – прикладного мистецтва «Кольоровий світ» Шосткинського районного будинку культури.

Гарний настрій дарували вокальні та хореграфічні колективи Шосткинщини. Присутні на святі мали можливість оглянути виставку декоративно - прикладного мистецтва "Моя Україна".