ВОРОНІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 19 жовтня 2018 року № 26

Про підготовку бюджетних
запитів до проекту місцевого бюджету
Воронізької селищної ради на 2019 рік

Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 17 липня 2015 року № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів» зі змінами, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2015 року за №957/2740, з метою забезпечення складання проекту місцевого бюджету Воронізької селищної ради на 2019 рік:

1. Затвердити інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту місцевого бюджету Воронізької селищної ради на 2019 рік (додається).

2. Спеціалісту з розвитку територій та інформації Рожок О.М. забезпечити оприлюднення даного розпорядження протягом трьох робочих днів на офіційному сайті Воронізької селищної ради.

Селищний голова                                                         В.Ю.Ястребов