1У п'ятницю, 9 листопада, до Дня української писемності та мови, «Українське радіо» проведе традиційний диктант національної єдності.

Спецпроект розпочнеться об 11.00, текст радіодиктанту буде звучати на «Українському радіо» з 11:30.

Як було повідомлено раніше координатором проекту Аліною Акуленко, радіодиктант будуть диктувати з радіостудії на Хрещатику, 26, але його також можна буде дивитися по телевізору, слухати і дивитися на сайтах громадського радіо і телебачення в Інтернеті. Традиційно текст радіодиктанту готує і буде диктувати доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

Незмінними залишаються умови мовного флеш-мобу: диктант треба писати тільки від руки, надруковані в текстовому редакторі файли не будуть перевіряти. У той же час, відправити роботу на перевірку можна і по електронній пошті, для цього, написаний від руки диктант треба відсканувати або сфотографувати. Радіодиктант можна писати і відправляти шрифтом Брайля. Адресу, а також детальні умови диктанту повідомлять безпосередньо перед його написанням.

Нагадаємо, що в 2017 році «Українське радіо» отримало 28 тисяч 999 радіодиктантів. З них майже 17, 5 тисяч надійшли звичайною поштою, а 11, 5 тисяч - по електронній. 124 людини стали переможцями.