1Щиро і сердечно вітаємо працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Культурні традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження історичного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого розвитку й наснаги.

Щиро вдячні працівникам та майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний пошук та за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та великих творчих успіхів.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним та сповненим натхнення і життєвими перемогами.