17 листопада 2018 року в СК «Імпульс» м. Шостка було проведено районну спартакіаду, присвячену Дню працівників сільського господарства.

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та помічник народного депутата України Ігоря Молотка - Альона Шульга привітали всіх учасників зі святом.

Змагання викликали чималий інтерес. Цьогоріч до участі в спартакіаді долучились шість сільських та одна селищна ради: с. Ковтунове, с. Клишки, с. Собич, с. Миронівка, с. Ображіївка, с. Богданівка та смт Вороніж.

В спартакіаді мали змогу взяти участь всі охочі: сільські трудівники, студенти і школярі, пенсіонери, пересічні громадяни, фізкультурники й працівники підприємств та  організацій.

Командний залік з трьох видів змагальної програми у підсумку визначав найсильніший спортивний колектив.

Найспритніших та найкмітливіших визначали в волейболі, шашках та настільному тенісі (змагання проходили у двох підгрупах – чоловічій та жіночій).

Спортсмени району продемонстрували високий професіоналізм, як в індивідуальних, так і в колективних заліках програми.

Фінальні поєдинки були красивими за змістом, динамікою, непередбачуваністю та інтригою.

І місце в настільному тенісі вибороли: серед жінок - Марина Забіла (с. Ковтунове), серед чоловіків - Дмитро Педенко (с. Ображіївка), а наш тенісист Прохоровський Антон  посів ІІІ місце.

Золото в шашках у Сергія Самбура (смт Вороніж) та Віктора Жури (с. Ображіївка).

У волейболі призовий п’єдестал жіночі команди розділили наступним чином: І місце - смт Вороніж, ІІ місце – с. Миронівка, ІІІ місце – с. Ображіївка.

В чоловічій підгрупі: золото – смт Вороніж, срібло - с. Ковтунове, бронза - с. Собич.

За підсумком спартакіади найрезультативнішою командою стала збірна смт Вороніж, другий результат у команди с. Ображіївка, третій – с. Ковтунове.

Переможців спартакіади нагороджено кубками та грамотами Шосткинської районної державної адміністрації.