З нагоди святкування Дня працівників сільського господарства 17 листопада в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи.

З привітальними словами до всіх присутніх звернулись: народний депутат України Ігор Молоток, голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, начальник відділу агропромислового розвитку ШРДА Людмила Воронець та голова ради ветеранів Надія Філон.

Гостей свята зустрічали запашним короваєм з нового врожаю – символом миру і достатку.

Традиційно кращих керівників та працівників сільськогосподарських підприємств району було відзначено Грамотами та Подяками Шосткинської районної ради та Шосткинської районної державної адміністрації, народного депутата України Ігоря Молотка та Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА.

В святковому концерті, який дарував гарний настрій всім присутнім, приймали участь кращі творчі колективи нашого району.