У далекому 2008 році в нашому селищі активною, цілеспрямованою та щирою людиною Поляковою Ніною Олексіївною була створена громадська організація «Відрада». Об’єднавшись, жіночки допомагали одна одній, ділились своїм життєвим досвідом.

Через невеликий проміжок часу до клубу приєднувались все більше і більше людей. Підсумком тісної співпраці мудрих та тендітних жіночок стало відкриття різноманітних виставок (ляльки-мотанки, цілющі трави, картини й вишивані рушники) та просто гармонійний колектив, який творить на одному диханні.

Керівником та духовним наставником клубу є Полякова Ніна Олексіївна.

Ніна Олексіївна це людина з великої літери, добра, чуйна, справедлива. В її домі завжди гості: люди йдуть за порадою та допомогою. Кожного вислухає та завжди підтримає.

На сьогоднішній день клуб «Відрада», який налічує 15 жіночок, діє на базі Шосткинської центральної районної бібліотеки. Організація має свій статут та девіз. Засідання жіночого клубу відбуваються щовівторка.

Слід зазначити, що кожна учасниця має свої унікальні здібності: хто вишиває рушники, хто пише картини, хто складає вірші, хто є справжнім кулінаром, а хто і професіоналом по вирощуванню квітів, ягід, овочів та фруктів.

Також учасниці клубу допомагають пенсіонерам, громадянам похилого віку; завжди відвідують комунальну установу «Шосткинський районний реабілітаційний центр змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів Шосткинської районної ради Сумської області», в якому на їх не аби як чекають діти. Дійсно чекають, адже жіночки не приходять до них з порожніми руками, а завжди несуть подарунки та солодощі.

Починаючи з 2016 року жіночий клуб «Відрада» взяв «шефство» над квітниками в центрі селища. З ранньої весни до пізньої осені вони радують перехожих своєю красою та різнобарв’ям.

Досвідом «Відради» захоплюються не тільки мешканці Шосткинщини, а й сусідніх районів. Жіночки клубу підтримують тісний контакт з народним колективом «Вербиченька» з с. Гречкине Кролевецького району.

На сьогоднішній день жодне свято в нашому селищі не обходиться без «Відради». Кожен раз майстрині дивують мешканців та гостей смт Вороніж своїми кулінарними здібностями.

І так триває вже 10 років.

З нагоди першого ювілею клубу, в середу, 21 листопада, в приміщенні Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша відбулися святкові заходи.

Привітати чарівних жіночок зібралось дуже багато людей.

Селищний голова вручив керівнику «Відради», а також кожній з учасниць, букет квітів й подяку за вагомий внесок у культурний розвиток селища, за творчий підхід до організації проведення свят та за активну життєву позицію. Також від селищної ради Валерій Ястребов подарував жіночкам подарунок.

Вітали жіночий клуб і голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, і помічник народного депутата Ігоря Молотка - Альона Шульга, начальник відділу культури Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Антоневич, директор Районного будинку культури Віктор Невдах, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша Надія Кихней, директор Воронізького НВК Ірина Прохоровська, гості з м. Шостка та жителі територіальної громади Воронізької селищної ради.

Зі столиці з музичним подарунком завітав на свято шоумен Юрій Корнієнко. Його виступ не аби як сподобався присутнім на заході.

Радували своєю вокальною та хореографічною творчістю глядачів і колективи нашого селища.

Загалом, свято пройшло на досить високому рівні. На адресу учасниць клубу було сказано багато теплих та щирих слів. Безліч квітів та подарунків отримали жіночки за свою невтомну працю, мудрість та теплоту.

Шановні та милі учасниці жіночого клубу «Відрада», ми Вас любимо, ми Вами пишаємось. Спасибі Вам за те, що Ви є. Низький Вам уклін.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, довгих-довгих років життя, ладу в родині, тепла в душі та нескінченої наснаги.