125 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" протаранив український рейдовий буксир, у результаті чого він був зруйнований. Крім того, при виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили прицільний вогонь по українських кораблях, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливість проходження через протоку. Шістьох українських військовослужбовців поранено. У полон було захоплено 24 українських військовослужбовці.

Один з полонених моряків – уродженець Шосткинського району – Богдан Небилиця. Сам він з села Глазове Шостинського району.

Богдан Небилиця – командир броньованого артилерійського катеру «Нікополь». У 2014 році, під час анексії Криму, навчався в Нахімовському училищі в Севастополі. Відмовився складати присягу Російській федерації.

Тримайся, земляче! Ми с тобою!

Також хочеться висловити слова підтримки всім військовим, які захищають Україну; всьому мирному населенню, рідним та близьким тих, хто страждає від дій країни-агресора.

Сподіваємось, що все це свавілля скоро скінчиться і в нашій рідній країні знову запанує мир та спокій.