3 грудня в приміщенні комунальної установи «Шосткинський районний реабілітаційний центр змішаного типу для інвалідів та дітей - інвалідів Шосткинської районної ради Сумської області» відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю, в якому прийняли участь підопічні даного закладу. Вони розповідали вірші, співали пісень. Після кожного номеру присутні дарували їм цілий шквал оплесків.

Серед почесних гостей були присутніми голова районної ради Віктор Долиняк, начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Володимир Могила, представники Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша та Воронізької селищної ради, члени жіночого клубу "Відрада".  Вони подарували підопічнім солодкі подарунки та кошти на вирішення соціально-побутових питань.

Також в цьому році на заході був присутній зразковий фольклорний колектив "Проліски" (керівник Грязнова Алла), який виконав декілька пісень, чим не аби як порадував вихованців закладу.

Після урочистостей для діток та дорослих був влаштований солодкий стіл.