12Сервіс Міністерства юстиції України «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» – сучасний, позбавлений зайвих бюрократичних процедур, з грудня доступний і в місті Шостка. З початку дії сервісу майже 850 пар Сумщини поєднали свої долі, не чекаючи місяць.

Партнером проекту в місті Шостка став комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля», захід реалізується у співпраці з Шосткинським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

Сказати свої заповітні «Так» відтепер можна у місті Шостка по вулиці Садовий бульвар, 13.

Додаткову інформацію закохані можуть отримати за телефонами: (05449) 2-25-54 (Шосткинський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області) та (05449) 6-25-69 (комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля»).

Нагадаємо, місто Шостка стало четвертим у нашій області, де можна укласти шлюб в скорочені терміни. Сервіс «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» вже успішно працює у містах Суми, Тростянець, Ромни, поєднуючи молоді гарячі у своєму коханні серця.

Нехай панує мир у Ваших родинах, а про документи подбає Мін'юст!