8 грудня у спортивному комплексі «Імпульс» відбувся Кубок району з міні-футболу, присвячений Дню Збройних Сил України.

У змаганнях взяли участь 5 команд району з сіл Клишки, Вовна, Ображіївка, Макове та селища Вороніж.

Команди зіграли у двох підгрупах, за результатами яких були визначені фіналісти. Перша підгрупа с. Клишки, с. Макове, с. Вовна, у другій - смт Вороніж обіграв ображіївських футзалістів: основний час 1 : 1; пенальті 5 : 4.

За ІІІ місце боролися футбольні команди сіл Макове та Ображіївки. Результатом запеклої боротьби став рахунок 1:1 і переможця визначила серія пенальті – ними стали маківські спортсмени.

У фінальній грі за І-II місця зустрілися команди з с. Клишки та ФК «Вороніж». Безперечним лідером і власником Кубку стала команда ФК «Вороніж», яка з рахунком 2:1 перемогла клишківських футзалістів.

Команди-переможці були нагородженні кубком, медалями та грамотами. Також грамотою та особистою нагородою були відзначені: кращий нападаючий змагань – Зенченко Максим (с. Макове), кращий захисник – Ворошилов Максим (ФК «Вороніж») та кращий воротар – Веселовський Віталій ( ФК «Вороніж»).

Вітаємо переможців!!! Бажаємо подальших перемог та спортивних досягнень!!!