27 січня було розпочато першість Шосткинського району з волейболу.

Участь у змаганнях приймає 7 команд району, які поділені на дві групи. До I групи увійшли команди: ВК «Вороніж», с. Миронівка, с. Клишки та команда вихованців РДЮСШ; у II групі змагаються команди: с. Богданівка, с. Собич та с. Ковтунове.

Відповідно до положення, змагання проводяться у два етапи. Спочатку команди у 2 групах розігрують I та II місця. Потім переможці грають у фіналі за олімпійською системою.

Ігри 1 групи відбулися 27 січня на базі спортивної зали Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша. За кількістю набраних очок у фіналі за перемогу будуть боротися 2 команди ВК «Вороніж» та с. Клишки.

Ігри в 2 групі пройшли 25 січня на базі спортивної зали Богданівського НВК. За результатами зіграних ігор в фінал вийшли команди з сіл Ковтунове та Собич.

Фінал першості Шосткинського району з волейболу 2019 року пройде на базі спортивного комплексу КДЮСШ «Барса» 10 лютого.