setgdВідділ ведення Державного реєстру виборців запрошує громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до бази даних “Державний реєстр виборців”.

Насамперед це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неточностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також тих, кому після останніх виборів виповнилося 18 років (голосуватимуть уперше); хто після останніх виборів змінив прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання.

Перевірити дані про себе та членів своєї родини можна через сервіс «Особистий кабінет виборця», що розміщений на веб-порталі www.drv.gov.ua. Для цього в розділі «Перевірити дані у реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вказану електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один.

У випадку, якщо наявність у Державному реєстрі виборців із зазначеними у запиті персональними даними (запис відсутній) не підтверджено або дані потребують уточнення, необхідно особисто звернутись з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинського району за адресою: м.Шостка, вул.Свободи 54, (приміщення Шосткинської райдержадміністрації, 4-й поверх, каб. 48) час прийому з 8:00 до 17:15, перерва з 12:00 до 13:00), тел.: 7-23-72.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Шосткинської районної державної адміністрації нагадує, що на виборах Президента України 31 березня 2019 року діятиме механізм тимчасової зміни місця голосування. Для зміни місця голосування необхідно до 25 березня включно:

· звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з парспортом та документами підтверджуючими зміну голосування;

· написати у відділі заяву, в якій вказати причину зміни місця голосування та адресу, за якою Ви будете перебувати в день голосування;

· отримати посвідчення про зміну місця голосування;

· 31 березня прийти на виборчу дільницю, вказану у посвідченні, та проголосувати.