Працівниками й учнями Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша та Районного будинку культури 13 лютого був проведений тематичний захід, присвячений мешканцям смт Вороніж, які брали участь у бойових діях на території інших країн, в тому числі Афганістану, адже у цьому році відзначається 30 років виведення військ з тієї території.

Більше 4 тисяч уродженців Сумщини брали участь у тих страшних подіях. Чимало з них не повернулися, чимало приїхали додому зі скаліченими життями і душами.

В актовому залі Воронізької ЗОШ зібралось дуже багато людей. На даний захід завітали жителі нашого селища, які приймали безпосередню участь у бойових діях.

Селищний голова Валерій Ястребов зі словами вдячності звернувся до присутніх афганців. Також у своїй промові він наголосив на тому, що всі ми маємо пам’ятати ту війну і повинні зробити все можливе, щоб наші діти більше не гинули уже в іншій війні – на Сході України.

Не залишила нікого байдужим й промова директора школи Надії Кихней, у якої чоловік також виконував інтернаціональний обов’язок на території Афганістану.

Дуже багато душевних пісень та віршів лунали на даному заході.

Наприкінці, присутні сфотографувались з афганцями.