1 В серпні 2019 року Україна буде відзначати 200-річчя відомого українського письменника і поета, уродженця нашого селища Пантелеймона Куліша.

Його вважають одним із творців першої версії українського алфавіту. Він також став головним автором першого повного перекладу Біблії українською мовою. Кулішу належить авторство першого українського історичного роману під назвою «Чорна рада».

До ювілею відомого земляка оголошено літературно - мистецький конкурс «Нехай у серці радість ллється».

Конкурс проводиться в трьох вікових категоріях: 9-14 років, 15-20 років, 21 і старше. До участі запрошуються всі бажаючі.

Роботи приймаються в чотирьох номінаціях:

- «Digital Art» (комп'ютерна графіка, буктрейлер, презентація ...);

- «Декоративно-прикладне мистецтво» (вишивки, вироби з підручних матеріалів ...);

- «Образотворче мистецтво» (малюнок, гравюра ...);

- «Літературний твір» (поезія, проза ..).

До участі в Конкурсі допускаються роботи, які раніше не публікувалися і не оприлюднювалися. Кількість робіт, які може надати кожен учасник, не обмежується. Важливо, щоб тема роботи була безпосередньо пов'язана з життям і творчістю П. Куліша.

Робота повинна бути оригінальною, не мати ніяких запозичень з інших робіт, виконана на високому професійному та художньому рівні. Літературний твір може бути подано в друкованому вигляді на папері формату А4. Для участі в конкурсі роботи мають бути подані до 31 травня в центральну міську бібліотеку за адресою: м Шостка, вул. Миру, 11. Телефон для довідок: (05449) 6-23-52, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . При наданні робіт на конкурс обов'язково вказати прізвище, ім'я, по батькові, вік учасника, поштову та електронну адресу, контактний телефон.

При визначенні переможців журі звертатиме увагу на відповідність робіт тематиці, самостійність ідеї, оригінальність творчого задуму, креативність.

У серпні будуть оголошені переможці, їх чекають дипломи та цінні подарунки.