П’ятого березня в актовій залі Воронізької ЗОШ жіночим клубом «Відрада» (керівник Полякова Ніна Олексіївна) був організований концерт "Для найчарівніших", присвячений міжнародному жіночому дню.

Селищний голова Валерій Ястребов також завітав на свято для того, щоб привітати всіх жінок. Були присутніми й представники Шосткинської районної ради та Шосткинської районної державної адміністрації.

В концерті приймали участь творчі колективи нашого селища, а також виконавці з міста Шостка. Спеціальний гість свята - лауреат українських та міжнародних конкурсів Сергій Сапун неабияк порадував гостей свята своєю грою на баяні.

Всім присутнім концерт дуже сподобався. Деяким виконавцям доводилось виконувати ще кілька пісень, оскільки глядачі не відпускали їх зі сцени.