Воронізька селищна рада розпочала процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці М.Терещенка для експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в смт Вороніж», розробленого ФОП Якименко В.І.

Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації приймаються Воронізькою селищною радою з 01.04.2019 року до 01.05.2019 року за адресою: 41140 Сумська область Шосткинський район смт Вороніж вул. Київська,4 або на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

16.04.2019 року о 14.00 в приміщенні Воронізької селищної ради відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці М.Терещенка для експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в смт Вороніж».