Меню

Розсилка новин

Головна

13 квітня 2019 року в спортивному залі Воронізької ЗОШ ім. П. О. Куліша пройшов 22 традиційний турнір з волейболу серед чоловічих команд на кубок ветерана спортивного руху району Єськова Б.І.

В ньому взяли участь команди з смт Вороніж, с. Ковтунове, с. Собич, ДЮСШ м. Шостка, ТОВ «УГАК» та учні Воронізької ЗОШ.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся спеціаліст у справах сімї, молоді та спорту Самбур С.В. та засновник цього турніру, депутат Воронізької селищної ради Харченко В.М.

Змагання проходили на досить високому спортивному рівні. Команди показали високу майстерність та бойову гру. У більшості ігор доводилося грати третю партію аби визначити переможця. У фіналі, в напруженій грі волейболісти з м. Шостка з рахунком 2:0 перемогли команду с. Собич. Третє місце у спортсменів з смт Вороніж, які перемогли ковтунівських волейболістів з рахунком 2 : 1.

Команда – переможниця отримала перехідний кубок, грамоту та грошову винагороду, призери – грамоти та грошові винагороди.

Кращим гравцем турніру було визнано – Друзь Павла (м Шостка).

Змагання пройшли за спонсорської підтримки ТОВ «УГАК» (директор Вакуленко І.В.).

IMG d1f91aa28155964d7c279d060de5a93b V

IMG bf9457ede3d5a1d219690cf7936da3e0 V