18 квітня на центральній площі м. Шостка відбулись урочисті заходи з нагоди повернення до військової частини нашого селища із зони Операції об’єднаних сил військовослужбовців 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади сухопутних військ Збройних Сил України.

Зі словами подяки до військових звернулись селищний голова, керівництво району та міста. В їхніх промовах було багато теплих та щирих слів вдячності.

За визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України, зміцненні національної безпеки, бездоганну військову службу, зразкове виконання військового обов'язку та виявлені при цьому високий професіоналізм, честь і доблесть від імені територіальної громади Воронізької селищної ради Валерієм Ястребовим були нагороджені молодший сержант Шевченко Анжела, прапорщик Компанець Віктор, старший солдат Пономаренко Ігор, старший солдат Ахрьомін Олексій, старший солдат Любива Наталія, молодший сержант Гревцов Олександр, солдат Любивий Владислав, солдат Герасименко Микола та солдат Шауберт Ігор.

Наприкінці заходи присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто не повернувся додому зі Сходу нашої країни.