Воронізька селищна рада розпочала процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації, розроблених ФОП Якименко В.І.:

«Детальний план території по вулиці Колеснікова,7А в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»,

«Детальний план території по вулиці Колеснікова,7В в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Пропозиції та зауваження до проектів містобудівної документації приймаються Воронізькою селищною радою з 16.05.2019 по 16.06.2019 року за адресою: 41140 Сумська область Шосткинський район смт Вороніж вул. Київська,4 або на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

05.06.2019 року о 14.00 в приміщенні актового залу Воронізької селищної ради відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації.