1В Сумах сучасний, зручний та комфортний офіс європейського зразка Центр виконання рішень, який запрацював наприкінці січня 2019 року, встиг прийняти понад 2 тисячі громадян та надати більше ніж 4 тисячі послуг.

«Впроваджуючи новації Міністерства юстиції України, ми активно працюємо в напрямку забезпечення громадян зручним сервісом у сфері примусового виконання судових рішень. Створюються сучасні та комфортні умови для отримання мешканцями Сумщини спектру всіх послуг в такій непростій сфері, як виконання судових рішень. Результати перших місяців роботи Центру виконання рішень говорять за себе – прийнято більше 2 тисяч осіб, надано фахівцями понад 4 тисячі послуг», - зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Нагадаємо, що Центр виконання рішень забезпечує:

- прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження за принципом екстериторіальності;

- надання відомостей сторонам щодо виконавчих впроваджень у межах усієї території України;

- ознайомлення сторін з матеріалами виконавчого впровадження;

- надання допомоги в оформленні документів;

- надання інформаційної допомоги та консультацій;

- електронні сервіси (онлайн-оплата боржником заборгованості, електронна комунікація, QR-код тощо);

- зручність, комфортність, прозорість за принципом «єдиного вікна», якісні та належні умови прийому громадян.

Офіс працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75. Послуги доступні для всіх жителів Сумської області. Консультація за телефоном (0542) 655-545.