1Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Воронізької селищної ради «Про затвердження ставок місцевих податків і зборів на території Воронізької селищної ради на 2020 рік».

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Воронізька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Воронізької селищної ради «Про затвердження ставок місцевих податків і зборів на території Воронізької селищної ради на 2020 рік».

Проект рішення розміщено на офіційному сайті Воронізької селищної ради (www. voronizh-rada.gov.ua).

Даний проект рішення підготовлений з метою:

- дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків і зборів;

- забезпечення надходжень до місцевого бюджету Воронізької селищної ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня офіційного опублікування цього проекту за адресою: вул. Київська, 4 смт Вороніж Шосткинський район Сумська область 41140,тел.(05449) 7-62-30.