Меню


Розсилка новин

Головна

4Деякі батьки, не бажаючи брати участь у житті власних дітей, намагаються знаходитись якомога далі від них, сподіваючись, що відстань допоможе уникнути клопоту, пов’язаного з вихованням їхніх чад. Проте дії закону #ЧужихДітейНеБуває допомагають зменшити таку відстань, та нехай і в примусовому порядку, пробудити спогади про найрідніших людей.

На Сумщині чоловік, тікаючи від виконання батьківського обов’язку, виїхав на 2 роки за кордон, тим самим сподіваючись, що тягар по сплаті аліментів його більше не потурбує. Безпечне життя батька було припинено, коли він повернувся додому та дізнався, що працівниками юстиції Сумщини були застосовані примусові заходи з метою погашення його заборгованості перед сином.

Розплатою за байдужість до дитини стали накладені на боржника тимчасові обмеження в праві виїзду за кордон, користування транспортними засобами, користування зброєю та правом на полювання. Батька не оминули й фінансові санкції, а саме: штраф у розмірі 30%, який був застосований за несплату аліментів впродовж 2 років та сягнув понад 6 тисяч гривень, а також виконавчий збір на користь держави у розмірі більше 2 тисяч гривень.

Вкотре юстиція Сумщини не була осторонь та допомогла у вирішенні складних сімейних непорозумінь. Завдяки професійним діям її працівників та того дискомфорту, який був внесений у життя чоловіка санкціями, була сплачена заборгованість перед хлопцем, що становила понад 21 тисячу гривень.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky