2На Сумщині майно чоловіка пішло з молотка на електронних торгах «СЕТАМ» в рахунок погашення заборгованості по аліментах.

Санкції ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває стоять на сторожі прав дітей і вкотре доводять, що проблема несплати аліментів не залежить від майнового стану боржника, його місця проживання, роботи.

Мешканець Буринського району впродовж тривалого часу не сплачував своєму синові аліменти та накопичив перед дитиною великий борг. Крапку в питанні несплати коштів поставили державні виконавці.

«Після досягнення хлопчиком повноліття, він вже й не сподівався отримати кошти, які перед ним заборгував батько. На допомогу у відновленні прав юнака прийшло чинне законодавство, завдяки якому борг перед дитиною не зникає з часом. Так, неплатника аліментів обмежили у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю. Крім того, на все рухоме та нерухоме майно боржника фахівці юстиції наклали арешт.

На днях завдяки електронним торгам «СЕТАМ» державні виконавці за 4,5 тисячі гривень реалізували описане майно чоловіка, а саме 2 холодильні камери. Кошти від продажу лотів хлопчик отримав в повному обсязі», - розповіла очільниця юстиції Сумщини Ірина Свистун.