В понеділок, другого вересня, в навчальних закладах нашого селища пройшли урочисті лінійки з нагоди святкування Дня знань.

Селищний голова Валерій Ястребов, працівники Шосткинської районної державної адміністрації та Воронізької селищної ради, керівник ТОВ "Контакт плюс" Синегуб Віктор, директор ЗОШ та НВК: Кихней Надія й Прохоровська Ірина поздоровили учнів та їх батьків зі святом. Також вони звернулись з теплими та щирими словами до першачків та випускників. Їм, зазвичай, приділяється чимала увагу на цьому заході. Адже, одні дітки дзвоник чують вперше, а для інших -  в школі він дзвонить останній раз.

Як і на кожному святі, на першій лінійці, було багато привітань, квітів та гарних промов.

Вітаємо всіх учнів з початком нового навчального року та зичимо успіхів, наснаги та гарних оцінок!