Воронізька селищна рада розпочала процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці І.Ф. Кайдаша в районі будинку №10 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області», розробленого ФОП Якименко В.І.

Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації приймаються Воронізькою селищною радою з 05.09.2019 по 05.10.2019 року за адресою: 41140 Сумська область Шосткинський район смт Вороніж вул. Київська,4 або на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

20.09.2019 року о 14.00 в приміщенні актового залу Воронізької селищної ради відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.