Дуже багато людей зібралось в суботу, 14 вересня, біля сценічного майданчика по вул. Миколи Терещенка.

Зібрались для того, аби відсвяткувати 842-річницю з дня заснування нашого славетного селища.

Першим поздоровив всіх присутніх на святі селищний голова.

Валерій Ястребов в своїй промові побажав гостям здоров'я, наснаги та здійснення всіх заповітних мрій.

Грамотами були відзначені кращі працівники нашого селища. Також подарунки були вручені самому найменшому та найстаршому мешканцю.

Вперше, на сцені виступили представники 13 окремого мотопіхотного батальйону. Подякувавши мешканцям смт Вороніж за гостинність, вони вручили нагороди людям, які докладають чимало зусиль аби військовим, які повертаються зі Сходу нашої країни було спокійно та комфортно. Це, насамперед Валерій Ястребов, який дуже допомагає батальйону, починаючи ще з 2016 року, а також керівник ТОВ "Контакт-плюс" Віктор Синегуб.

Сам захід в цьому році проходив в дещо незвичному для всіх форматі: розпочавшись ярмаркою, на якій народні майстри представляли на огляд свою продукцію, та закінчившись концертом нашого відомого земляка Юрія Корнієнка.

Дітлахам на святі теж не доводилось сумувати, оскільки, вони могли відвідати різноманітні атракціони. Для дорослих працювали торгівельні ряди. Також вони мали можливість поласувати безкоштовним пловом та шашликом, який було приготовано за спонсорської підтримки народного депутата України Ігоря Молотка.

Хореографічними та вокальними здібностями радували присутніх творчі колективи.

Цьогоріч, байдужим свято не залишило нікого. Всім воно неабияк сподобалось теплою атмосферою та цікавим проведенням.